Cemat Real Estate

Cemat - 40 lat tradycji na rynku polskim

Cemat Real Estate Cemat - 40 lat tradycji na rynku polskim

Wieloletnia praktyka

Wsparcie skandynawskim kapitałem

Bogate zaplecze techniczne

Deweloper

Cemat Real Estate S.A. to spółka wchodząca w skład grupy kapitałowej CeMat, posiadającej na polskim rynku ponad 40-letnią tradycję biznesową. Spółki z grupy CeMat zarządzają portfelem własnych nieruchomości o powierzchni wynajmu ponad 32 tys. m2, koncentrując się na segmentach self-storage, biur i SBU (małe magazyny pod wynajem). Obecnie wśród klientów grupy CeMat znajduje się ponad 230 najemców.

Działalność biznesowa, w tym deweloperska prowadzona jest w ramach spółki holdingowej Cemat A/S notowanej na giełdzie NASDAQ NORDIC w Kopenhadze. Cemat A/S postrzegany jest przez prestiżowy portal inwestycyjny euroinvestor.dk jako lider wzrostu notowań w roku 2021.

Ambicją zarządu Cemat Real Estate jest budowa nowoczesnych budynków mieszkalnych, nawiązujących do wzorców skandynawskich w zakresie architektury i funkcjonalności rozwiązań. Wieloletnia praktyka spółek CeMat w zakresie zarządzania i realizacji inwestycji, bogate zaplecze techniczne, doświadczenie kadry i zasady biznesu gwarantują najwyższy standard realizowanych projektów.

Generalny wykonawca

Firma FineTech Construction z sukcesem realizuje osiedla mieszkaniowe, budynki biurowe, rewitalizacje oraz renowacje obiektów i stref zabytkowych, hale oraz laboratoria dla przemysłu farmaceutycznego.

Działa w ramach silnego zaplecza finansowego i projektowego, co pozwala nie tylko pracować z najlepszymi i dla najlepszych, ale również rozwijać nasze pasje i zainteresowania. Firma zrealizowała ponad 20 projektów w siedmiu lokalizacjach, w różnych częściach Polski.